Доступ до публічної інформації

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Президент України впроваджує європейські стандарти відкритості і прозорості в роботі органів державної влади. Важливим кроком на цьому шляху стало підписання Главою держави Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 
На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
 
 
ОФОРМЛЕННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ
 
Запит на інформацію до Томашпільської районної державної адміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:
- особисто (з наданням консультації): кабінет № 21;
- поштою на адресу: 24200, Вінницька область, смт.Томашпіль, площа Тараса Шевченка, 4, Томашпільська районна державна адміністрація (на конверті вказувати "Публічна інформація");
- факсом: (04348) 2-15-46;
- телефоном: (04348) 2-15-46;
- електронною поштою: rda_tomashpil@vin.gov.ua
- для роботи з документами запитувачів з обмеженими фізичними можливостями спеціальним робочим місцем визначено кабінет № 6 (перший поверх) районної державної адміністрації (розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 лютого 2013 року № 651).
 
Розпорядок роботи: з 08:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, вихідні дні - субота, неділя.
 
 
Відповідь на запит на інформацію може бути надіслано письмово, факсом, електронною поштою або надана по телефону. Також, інформація може бути отримана безпосередньо в приміщенні райдержадміністрації (скріншот, ксерокс, фото).
 
Якщо запитувана запитувачем інформація передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, то відповідно до пунктів 2, 3 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк, згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 05 липня 2012 року № 344 «Про затвердження Порядку відшкодування та розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію Томашпільській райдержадміністрації», зареєстрованого в Томашпільському районному управлінні юстиції від 11 липня 2012 року № 7/220.
 
Кошти перераховувати:
Одержувач: Томашпільська районна державна адміністрація
ЄДРПОУ 04051106
Р/р № 35219083017746
Банк: Держказначейська служба України м.Київ
МФО 820172
Призначення платежу: КЕКВ 2210 відшкодування витрат на копіювання (друк) за запитом (витратні матеріали).
_____________________________________________________________________________________________________________________
 
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації"