Управління та відділи РДА

УПРАВЛІННЯ ТА ВІДДІЛИ РДА

 

СЕКТОР ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ, ОБОРОННОЇ РОБОТИ ТА ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

Завідувач сектору

2-11-54

ТІХОМІРОВА Галина Михайлівна

Спеціаліст I-ої категорії

2-11-54

 

 

ВІДДІЛ СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Начальник відділу

2-22-91

СЛОБОДЯН Григорій Вікторович

Головний спеціаліст

2-22-91

 

Головний спеціаліст

2-22-91

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Начальник відділу

2-14-45

РЕВТЮХ Світлана Василівна

Головний спеціаліст

2-13-42

КРАВЧУК Василина Василівна

Головний спеціаліст

2-16-41

 

Приймальня

2-17-87

 

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ

Начальник відділу

2-10-91

СІКАЛ Олена Вікторівна

Головний спеціаліст

2-10-91

КУШНІР Тетяна Ярославівна

Головний спеціаліст

2-10-91

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Начальник служби

2-23-45

ЯРОШ Оксана Іванівна

Головний спеціаліст

2-23-45

БІЖАН Оксана Михайлівна

Головний спеціаліст- юрисконсульт

2-23-45

ПАВЛИШИН ІгорІванович

 

СЕКТОР МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

Начальник

2-18-41

СТОЯН Ігор Миколайович

Провідний спеціаліст

2-18-41

 

 

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ

Начальник управління

2-11-41

БОЙКО Василь Вікторович

Представник обласного фонду сприяння інвестицій та будівництва

 

СКОЛОДЧУК Володимир Михайлович

 

ВІДДІЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

 

Заступник начальника управління – начальник відділу

2-11-41

МОРДАН Алла Анатоліївна

Головний спеціаліст

2-11-78

 

Провідний спеціаліст

2-11-41

 

 

ВІДДІЛ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Начальник відділу

2-15-76

ЖОВТАН Вікторія Анатоліївна 

Адміністратор

2-15-76

ЖОВТАН Людмила Володимирівна

Адміністратор

2-15-76

 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

2-24-91

ВОВКОДАВ Лілія Віталіївна

СЕКТОР ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Завідувач сектору – державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб підприємців

2-15-76

Кошельківська Людмила Франківна

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно

2-15-76

САВЧУК Роман Анатолійович

 

РАЙОННИЙ ЦЕНТР СССДМ

в.о. начальника

2-22-40

ПОПОВСЬКА Яна Олександрівна

 

УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ

Начальник управління

2-13-65

ВИПАРІНА Валерій Леонідович

Заступник начальника

2-15-34

СМОЛЯК Світлана Йосипівна

Головний бухгалтер

2-16-45

МАЗУР Руслана Григорівна

Головний спеціаліст з юридичної та правової роботи управління АПР

2-10-57

вакансія

Зоотехнік

 

НЕДОМОВНИЙ Олександр Євгенович

 

 

СИЧУК Лариса Іванівна

Інженер з техніки безпеки

 

ПУСТІВИЙ Володимир Степанович

 

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

Начальник управління

2-15-53

ДОРОСЬ Олександр Миколайович

Заступник начальника

2-18-45

ЩЕРБАТА Наталя Євгенівна

 

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Начальник управління

2-10-87

ДІДИК Тетяна Василівна

Заступник начальника

2-21-62

БАЛДИНЮК Олена Петрівна