Спортивні новини району

7 червня 2015 року в смт. Вапнярка  пройшла чергова гра чемпіонату області із футболу.  Команда Сатурн «Перемога» с. Високе виграла в команди із м. Гніваня із рахунком 3:1.
Також у Вапнярці пройшла календарна гра чемпіонату області із футболу, який провели фізкультурно-спортивне товариство «Колос». Команда Сатурн «Вапнярка» одержала впевнену перемогу над командою с. Тернівка Крижопільського району з рахунком 2:0, набрала найбільшу кількість очок та вийшла в черговий тур змагань. Фінансову підтримку для встановлення глядацьких лавок на стадіоні в Вапнярській школі №3 надав народний депутат України Іван Спориш.
Також, пройшов черговий тур чемпіонату району із футболу, в якому команда Рожнятівки із рахунком 6:3 обіграла команду  Яланця. Команда   Липівки виграла в команди Комаргорода з рахунком 3:0.
За підсумками 15 туру чемпіонату району лідирує команда Сатурн «Вапнярка», у якої 25 очок. Друге місце зайняла команда Комаргородського вищого професійного училища, набравши 17 очок.  На третьому місці команда Яланця – 16 очок; четверте місце посіла команда Липівки – 13 очок, п’яте місце – команда Рожнятівки  7 очок. До кінця чемпіонату району із футболу  2015 року залишилось ще 4 тури, які остаточно визначать рейтинг команд-учасниць чемпіонату.