Відділ культури і туризму райдержадміністрації та Районний будинок культури стали організаторами фестивалю - конкурсу фронтової пісні «Пісня обпалена війною- 2015», що пройшов у районному будинку культури 2 квітня. У фестивалі взяли участь 37 учасників художньої самодіяльності сільських закладів культури.
В номінації «Кращий соліст» стали:
Мирослава Лученко з піснею «Синий платочек» Колоденський СК ,
Вадим Захарченко з піснею «Победа» П- Борівський СК,
Валентина Колодій з піснею « Мальви» Нетребівського СБК,
Світлана Жермола з піснею «Ромашка» Кислицького СБК,
Анна Томчишена з піснею «Прошу у неба» Раківського СБК, Вікторія Щерба з піснею « Перемога « В- Русавського СБК, Іван Галанець
З піснею « Фронтового кухаря» Гнатківський СБК ,
Людмила Дудник з піснею «Баллада о красках» Антопільського СК,
Світлана Лебедева з піснею «Нам нужна одна победа» Паланський СК ,
Гостева Алла з піснею «Журавлі» Паланський СК,
Діана Красільнікова з піснею «Степом» Комаргородський СБК,
Алла Миколишена з піснею «День Перемоги» Жолобянського СК,
Олена Стоянова з піснею «У реки у переправи» Жолобянский СК ,
Діана Маланчук з піснею « Ти же вижил солдат» Яланецький СБК,
Валентина Марковська з піснею «Вальс» Височанський СБК ,
Наталя Храбчак з піснею «Прошу в неба та Яна Бендовська «Повертайся живим» студенти - практиканти Тульчинського училища культури .
В номінації «Краща глядацька симпатія» Віталій Лупійчук з піснею «Как скажи тебя зовут» Антонівського СБК.
В номінації «Краща сценічна культура» та «Кращий соліст» з піснею «Катюша» Ольга Варич Височанського СБК.
В номінації «Кращий дует» Олександр та Вікторія Фартушні з піснею «Досвидания мальчики» Колоденський СК.
Анджела Гречка та Валентина Криклива з піснею «На Мамаєвом кургане» В-Русавський СБК.
В номінації «Краще тріо»:
Ірина Кушнір, Анджела Гречка, Валентина Криклива з піснею «Альоша» Олександрівського СК ,
Аміна Бойко, Богдана Миколишена, Анастасія Барасій з піснею «День Перемоги» Марківський СБК.
В номінації «Кращий вокальний ансамбль» - Вокальний ансамбль Липівського СБК з піснею «Журавлі»
В номінації «Краще художнє читання» Валентина Близнюк з твором «Мій дідусь» Пеньківський СК, Валентина Криклива В. Корж «Балада про острів русалок» В-Русавський СБК, Оксана Юзвак «Приснилось матері» Височанський СБК.
ГРАН –ПРІ та номінацію «Краща виконавська майстерність»:
Анна Просол з піснею «Ти помнишь» Вапнярський СБК,
Євген Юзвак з піснею «В землянке» Вилянський СБК.
ПЕРШЕ МІСЦЕ зайняла Людмила Чубатюк з піснею «Огонек» Яришівський СК.
ДРУГЕ МІСЦЕ зайняла Яна Веско з піснею «О войне ми знаєм по наслишке» Антонівський СБК
ТРЕТЄ МІСЦЕ зайняв Микола Нетичук з піснею « Снегери» Паланський СК