Спортивні новини району

У спортивному залі РДЮСШ  пройшов  Різдвяний  турнір  із футзалу серед  чоловічих  команд.   Перше  місце виборола команда  Томашполя, друге -  команда  Ямполя, трете -   команди Чернівців,  четверте місце посіли Вапнярчани.
Команда-чемпіон та призери  відзначені  пам’ятними кубками, медалями та грамотами.

У спортивному залі РДЮСШ  проведено  міжрайонний турнір  із  футзалу серед юнацьких команд.  Перше місце  виборола  команда  Ямполя, друге – Вапнярки,  трете -  команди Чернівців,  четверте посіла команда Томашполя.  Команда-переможець  нагороджена пам’ятним кубком, призери - грамотами.

14 січня  в  спортивному залі РДЮСШ  пройдуть обласні зональні змагання із футзалу серед юнаків 2004/2005р.н.  В змаганнях візьмуть участь  2 команди м. Вінниці, Ямпільського  та Томашпільського районів.

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації  Г.Слободян