Новини спорту

Минулими вихідними зіграно дві півфінальні гри кубка району із футболу серед команд територіальних громад району .
Команда "Факел" с.Липівки обіграла команду ,,Сатурн,, с.Вапнярки із рахунком 1:0. Команда с.Комаргорода виграла у команди с.Гнаткова з рахунком 3:0, фінальний поєдинок між командами с.Липівки та с.Комаргорода пройде у вересні місяці, всього в змаганнях брало участь 6 команд .

23 серпня у Вапнярці місцева команда ,,Сатурн ,, Вапнярка з рахунком 0:1 поступилась команді м.Козятин. 30 серпня Вапнярчани проведуть чергову гру із командою Хмільника на виїзді.

22 серпня у спортивному залі РДЮСШ пройшов обласний турнір із гандболу серед чоловічих команд, в якому команда ,,Олімпік ,,  Томашпіль виборола І місце обігравши всі команди. ІІ місце посіла команда ,, Вечірня,, м. Вінниця, ІІІ команда педагогічного університету та ІV місце посіла команда с. Гнаткова.

Розпочались ігри чемпіонату області із футболу 2015-2016 років.