Спортивні новини району

13 – 15 травня в м. Києві проходив Чемпіонат України з рукопашного бою, в якому взяли участь спортсмени нашого району та зайняли призові місця.
Зокрема команда  Томашполя привезли додому 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі:
- Куцький Ігор - І місце.
Тренер команди  Сковородецький Анатолій.

*   *   *

Наприкінці минулого тижня в київській Пущі-Водиці відбувся чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів, участь в якому взяло понад 600 спортсменів з 12 областей України. Вінницьку область представляла команда обласної федерації рукопашного бою чисельністю 37 спортсменів із спортивних організацій Ямполя, Томашполя, Крижополя, Турбова, Чечельника та с. Високе. Приємно, що серед переможців чемпіонату є і наші бійці: "альтаїрівці" Олександр Жмуд та Олесь Сауляк, а також Ігор Куцький та Михайло Волошенюк з СК "Спарта". Срібло вибороли В’ячеслав Іськов (РДЮСШ "Альтаїр") та височанець Дмитро Слободян. На третю сходинку п'єдесталу піднялись томашпільчани Данило Закорченний та Назар Олійник, бронза дісталась також Володимиру Гончару з Високого. Гарний бій на татамі показали Денис Краківський та Юлія Максименко, які на чемпіонаті зайняли 4 місце.