Центральна районна лікарня

КНП “Томашпільська ЦРЛ”

Ліцензування медичної практики

Ліцензування обігу наркотичних засобів

Фінансовий план 2018 рік

Звіт 2018 рік

Фінансовий план 2019 рік

Головний  лікар
Краківська Олена  Миколаївна
Тел. (043 48)  2-16-56
вул. Ігоря  Гаврилюка , 133
смт. Томашпіль
Вінницька  область
24200

  КУ “Томашпільська ЦРЛ” обслуговує населення  Томашпільського району чисельністю 33867 осіб. Дорослого населення 27714 осіб , дитячого населення  6153 осіб. В ЦРЛ  працює 53 лікарів, з них з вищою категорією 13, першою 26, другою 6. Середніх працівників 140. З вищою категорією 57, першою 19, другою 12. В лікарні  розгорнуто 121 ліжко. Хірургічне відділення 20 ліжок з них травматологічих 5 ліжок. Дитяче відділення 15 ліжок . Терапевтичне відділення 55 ліжок з них неврологічних 15 ліжок . Акушерсько-гінекологічне: патологія вагітних 7 ліжок пологових 7 ліжок гінекологічних 7 ліжок Інфекційне відділення: дорослих 5 ліжок дитячих 5 ліжок , в тому числі: відділення інтенсивної терапії 6 ліжок.

  Придбан 25 штативів медичних, два отоскопи у відділення невідкладних станів та кабінет отоларинголога, два лобних рефлектори. Придбано системний блок, монітор та два комп’ютери.

  На виконання чинних наказів створено резерв лікарських засобів на випадок надзвичайних ситуацій (з врахування раніше створеного), також створений резерв лікарських засобів на випадок епідемії грипу та ГРВІ. Проведений ремонт рентген-апарата.  

  В 2015 році для удосконалення лікувально –діагностичного процесу придбано:

-реєстратор добової електрокардіограми
-алкотестер Alco;
-мундштуки до алкотестеру ;
2 касети Xray .
- 5 утилізаторів для голок та шприців 
-2 сумки холодильники
-2 великих криптонових лампи
-камеру Горяєва 4-х  секційну-;
-2 опромінювача бактерицидних;
-реєстратор натискань програмований СЧ-12;
-термометр ТТЖ-М;
-8 юлайзерів небулайзерів компресорних;
-5 планшетів  для серологічних реакцій .
- прилад добового моніторингу артеріального тиску -реєстратор добової електрокардіограми. Придбання холтерівських моніторів дає змогу на більш сучасному рівні обстежувати пацієнтів з гіпертонічною хворобою та різними формами ішемічної хвороби серця
 
 
  Отримано ліцензію рентген кабінет, проведена акредитація клініко-діагностичної лабораторії
 
 
 
  Дитяче відділення - для наших найменших пацієнтів. оснащене пульсоксиметрами з дитячими датчиками, достатньою кількістю юлайзерів - небулайзерів компресорних, у відділенні налагоджена подача кисню.
 
 
 
  Перепланована 1 палата і реконструйована у 2 палати підвищеного комфорту в дитячому відділенні. Відремонтовано ординаторську і кабінет старшої медсестри.
 
 
 
 
  Створена повноцінна жіноча консультація, проведений якісний ремонт кабінетів консультації, щоб жінки і вагітні могли обстежуватись і лікуватись в комфортних цивілізованих умовах.
 
 
 
 
  Пологове відділення оснащене пульсоксиметром НЕАСО з двома датчиками в т.ч. неонатальним, фетальним монітором, опромінювачем фізіотерапевтичним для фототерапії, дитячим матрацом з підігрівом, перфузором - інфузоматом.
 
 
 
 
 
  Виготовлено сертифікати на два інкубатори для новонароджених фірми “Драгер” наданих голандцями в якості гуманітарної допомоги.  
 
 
 
  Виготовлено сертифікати на два інкубатори для новонароджених фірми “Драгер” наданих голандцями в якості гуманітарної допомоги. 
 
 
 
   В хірургічному відділені проведений ремонт перев’язочної, придбаний апарат вак-терапії для швидкого загоєння ран вартістю 26тис. грн.
  Закуплено 3 комп’ютери з комплектуючими та два принтери. Завдяки оновленню комп'ютерної техніки в закладі ведеться реєстр хворих на цукровий діабет, реєстр онкохворих, реєстр хворих на серцево-судинну патологію.
  Також  вдалося  закупити багато одиниць господарського обладнання та техніки.
- завершено  роботи по ремонту  цоколя  будівлі  головного  корпусу, перепланована  1 палата у  2  палати  підвищеного  комфорту  в  дитячому  відділенні.
   Проведено будівельно-ремонтні роботи в ординаторській та кабінеті старшої медичної сестри. 
  З метою енергозбереження:
замінено 12 дверних блоків на сходових площадках будівлі головного корпусу, на переході, будівлі поліклініки, замінено 2 віконних блоки на металопластикові в будівлі пологово-гінекологічного відділення.
  З метою економії грошових коштів при розрахунках за спожите тепло розроблено технічну документацію, придбано та встановлено 2 лічильники обліку теплової енергії. 
- утеплено160 погонних метрів теплових мереж в двотрубному обчисленні ;
-в будівлі господарського корпусу замінено 9 віконних блоків та 1 дверний блок, переведено частково внутрішнє освітлення на енергоощадне,   
- влаштовано водовідводи з дахів будівель головного корпусу ;
- в  теплопункті замінено 1 газовий котел, вартість робіт .;
- розроблено проектно-кошторисну документацію та проведено її експертизу по реконструкції дахів головного корпусу та  будівлі  поліклініки. Вирішується питання по проведенню робіт реконструкції. 
 
  Всі ці заходи дали змогу вперше за багато років за осінньо–зимовий період 2015-2016 років вдалося привести температурний режим до санітарно-гігієнічних вимог, температура в закладі була 20-23С0 . Всього зекономлено за опалювальний сезон енергоресурсів на суму 215444 грн, що складає 19,7 %.
 
 
 
  Котельня та теплотраса до інфекційного відділення передана в КП «Вінницяоблтеплоенерго»
 
 
 
   В 2016 році на вимогу счасності вдалося, попри скруту, забезпечити заклад комп’ютерною технікою. Це дає змогу лікареві ендокринологу вести реєстр хворих на цукровий діабет, онкологу –канцер реєстр, неврологу реєст своїх ацієнтів, ведеться  реєстр листів непрацездатності, в бухгалтерському відділі повністю облік  і звітність ведеться і в електронному варіанті, забезпечені комп’ютерами багато інших кабінетів та відділень.
 
 
 
 12.липня .2016 року відбулося навчання колективу клінічної лабораторії КУ «Томашпільської ЦРЛ» представником ТОВ «Фармаско» роботі на новому апараті – аналізаторі сечі Citolab Reader 300. Даний апарат компактний – 275х250Х175 мм, вага – 1300 г. Пропускна здатність – 300 аналізів за годину (максимальна – 800 аналізів). Апарат здатен зберігати в пам’яті до 2000 аналізів. Додатковим пристроєм є клавіатура, яка дозволить передавати дані на персональний комп’ютер.
 Переваги використання Citolab Reader 300:
- Можливість роботи в трьох режимах: (звичайний, один за одним, прискорений);
- Можливість вибору тест-смужок (10 або 11 показників);
- Можливість встановлення додаткового контролю за кольором і каламутністю сечі при роботі з патологічними зразками;
- Можливість роботи з персональним комп’ютером, формування та аналіз бази пацієнтів.
 У середньому в лікарні за день проводиться 100 досліджень сечі застарілими методами ( кип’ятіння і т.і.). Такі методи забирають багато часу. Обстеження на даному аналізаторі допоможе якісно і кількісно покращити роботу клінічної лабораторії.
 Аналізатор сечі Citolab Reader 300 був придбаний за рахунок благодійних коштів, залучених через касу КУ «Томашпільська ЦРЛ».
 Внески томашпільчан дають змогу піднімати обслуговування та діагностику в лікарні на якісно новий рівень.