Пройшов основний тур обласних літніх спортивних ігор серед команд сільських, селищних рад

31 серпня в м.Вінниця пройшов основний тур обласних літніх спортивних ігор серед команд сільських, селищних рад  із 5 видів спорту. Наш  район представляли команди Височанської територіальної громади. В індивідуальному  заліку із гирьового спорту  переможцями в своїх вагових категоріях стали: Бабин Олег, Івасюк Богдан. Срібну нагороду виборов Качур Андрій, бронзову - Новоженюк Іван. В загальнокомандному заліку команда гирьовиків виборола 2 місце. Переможницею змагань  із армспорту стала Марина Бакун із Високого, срібну нагороду за біг  на 1 км здобула її землячка Волошенюк Любов. Володимир Павловський  виборов  золоту медаль у грі в шашки,  команда  із шашок посіла 3 місце в комплексному заліку.
Забезпечили підготовку та участь команди Іван Спориш та Височанський сільський голова Микола Григоренко.

7-8 вересня в м.Вінниця пройде заключний тур змагань, який визначить  загальнокомандний рейтинг районів та територіальних громад,  які брали участь в змаганнях. Наш район представлятиме чоловіча волейбольна команда с. Високого, як переможниця обласних зональних змагань, та команда із перетягування канату.